mobile-application-new-dflora

UYGULAMA GELİŞTİRME

dFlora, kurumsal müşterilerinin çözüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak özel uygulama geliştirme hizmetleri vermektedir. dFlora, gerek uçtan uca çözümler, gerek güvenlik, entegrasyon gibi uzmanlık gerektiren özel alanlar konusunda müşterilerine güvenilir bir adres sağlamaktadır. Kurumsal uygulamalar konusunda onlarca yıllık tecrübeyi bünyesinde barındıran dFlora, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren pek çok görev kritik uygulama altına imzasını atmıştır. Yazılım geliştirmenin, mühendislik bilgisi ve süreçlerinin yanı sıra, yüksek derecede yaratıcılık ve yetenek de gerektiren bir alan olduğuna inanan dFlora, kendi personel politikalarını bu yönde oluşturup müşterilerine değer katabilecek çözümler üretme kapasitesine sahip kişiler istihdam etmeyi ilke edinmiştir. dFlora, müşterilerine sadece iş gücü değil, değer katabilecek beyin gücü sunmayı hedeflemektedir ve bu sebeple başkalarının olamadığı yerde biz varış

Uygulama geliştirmenin bir süreç olduğunun bilincinde olan dFlora, uygulama geliştirme hizmetlerini öneri aşamasından teslimat aşamasına uzanan aşamalı ve artan bir süreçte sunmaktadır. Analiz, modelleme, ön prototipleme, aşamalı teslimat gibi bilinen en iyi pratikleri süreçlerinin bir parçası olarak kullanan dFlora, müşterileri açısından riskleri en aza indirilmiş, sürprizler ve yanlış anlaşılmalardan arındırılmış bir süreç izlemeyi ilke edinmiştir. 

Test yönelimli uygulama geliştirme tekniklerini daha kod yazımından başlatan dFlora, müşterilerine çok iyi denetlenmiş, her değişikliği etkilerinin tüm uygulama üzerinde denenebildiği bir süreçle teslimatlarını yapmaktadır. Müşterisin isteklerini iyi anlamanın geliştirmenin yarısı olduğuna inanan dFlora, geliştirme boyunca ortaya çıkabilecek değişiklik taleplerini de sürecinin bir parçası olarak kabul etmektedir. dFlora kendi süreçlerini oluştururken, iyi bilinen şu süreçleri temel almaktadır:

  • Rational Unified Process (RUP)
  • Extreme Programming (XP)
  • Service Oriented Modelling and Architecture (SOMA)

Uygulama geliştirme için kullanılan bazı teknoloji ve altyapılar şu şekilde sıralanabilir:

  • Java, .NET, C & C++, Scala, Html5 & Javascript
  • Microsoft IIS, Apache Httpserver
  • Java Application Servers (Wepsphere , Weblogic, Tomcat, JBoss, Glassfish)
  • ESB & MoM (Oracle ESB, Websphere ESB, Oracle SOA Suite, Websphere Message Broker, IBM Datapower, MQ Series, Mule, Spring Integration)
  • RDBMS (Oracle DB, DB2, Sybase, Mysql, MSSQL)
  • Hadoop, NoSQL