GMOfisim

Microsoft Dynamics CRM altyapısı kullanılarak, gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız, müşteri ve portföy yönetimini ilişkili bir yapıda sunan ofis yönetim çözümümüzdür.

Türkiye’de gayrimenkul sektörü de diğer sektörler gibi büyük değişimlerden geçiyor. Eski emlakçılık anlayışının yerini konusunda eğitimli ve uzman kişilerin görev aldığı, modern bir hizmet sektörü alıyor. 

Farklılaşmak ve büyümek isteyen firmaların değişime ayak uydurmaları ve bu doğrultuda teknolojik alt yapılarını yenilemeleri artık bir zorunluluk halini alıyor. Verimliliği ve kârlılığı artırmaları, müşterilerine daha kaliteli, daha hızlı ve daha doğru hizmet sunmaları açısından teknoloji vazgeçilmez hale geliyor.GMOfisim, gayrimekul ofislerinin bu hedeflerini gerçekleştirmelerinda araç olmak için tasarlanmış bir çözümümüzdür.

gmofisim-new

TEKNİK ÖZELLİKLER:

♦ Bütünleşik yapı; Müşteri, portföy, sms, e-posta, talep, teklif, yer gösterme vs tüm fonksiyonların tek ortam üzerinden ve birbiriyle ilişkili olarak takip edilmesiini sağlar.

♦ Tanıdık arayüzler; Microsoft Outlook ve Excel benzeri form yapısıyla Gmofisim kolay ve hızlı öğrenilebilir bir uygulamadır. İstenirse Microsoft Outlook ile entegre edilebilr ve outlook içinden senkronize çalışır.

♦ Web tabanlıdır; internet erişimi olan her yerden ve her ortamdan Gmofisim’e erişmek mümkündür.

♦ Offline çalışma: Internet erişimi olmasa bile Microsoft Outlook üzerinden işlem yapma veri görme imkanı sağlar.

♦ Sürekli geliştirilebilir yapısıyla, zaman içerisinde ortaya çıkacak sektör ihtiyaçlarına göre tekrar tekrar kurgulamayı mümkün kılar.

♦ Güvenlik; Veriye erişim, SSL sertifikalı sayfalar ve internet üzerinden sağlanır. Veri yine çok güvenli ortamlarda yedeklenir ve sistemin çalışırlılığı sürekli takip edilir.

  • ♦ Müşteri Yönetimi

  • ♦ Portföy Yönetimi

  • ♦ Talep yönetimi

  • ♦ Hazır formlar/sözleşmeler

  • ♦ Teklifler

  • ♦ Otomatik hatırlatmalar

  • ♦ Hazır web sitesi şablonları

  • ♦ Sektöre özel raporlar