MsDynCrm Logo

Microsoft Dynamics CRM, Microsoft teknoloji platformunun birlikte daha da iyi çalışmasını sağlamak için gücünü ve etkinliğini daha da arttıran eksiksiz bir pazarlama, satış ve hizmet paketidir.

Kuruluşların işletme üretkenliğini arttırmalarına, kişiler, süreçler ve ekosistemler arasında bağlantılar oluşturmalarına yardımcı olan esnek bir iş uygulamasıdır. Diğer müşteri ilişkileri yönetimi çözümlerinden farklı olarak size bir seçenek sunar.

Bilindik (Basit): Kullanıcılara doğal, üretken ve bilgi sunan deneyimlerle daha fazla güç veren, aşina olunan yazılım.

Akıllı (Değer): Bilgiye dayalı kararları ve operasyonel verimliliği mümkün kılan daha iyi iş süreçleri ve gerçek zamanlı analiz.

Bağlı (İleriyi Düşünme Esnekliği): Kuruluşların değişimlere ustaca cevap vermesine ve insanlarla, süreçlerle ve ekosistemlerle daha iyi bağlantılar kurmasına imkân veren esnek özellikler ve araçlar.

Gerçekten kullanmaktan hoşlandıkları araçlar sunarak ve bu sayede de yeni araçlar öğrenmek yerine kazançlı ilişkileri tanımlamalarına, geliştirmelerine, elde tutmalarına ve satışları arttırmaya daha fazla zaman ayırmalarına yardımcı olarak kullanıcılarınızı daha da güçlendirin.

Satış Üretkenliği ve Verimliliği İçin Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri

Microsoft Dynamics CRM’in, gelişmiş fakat kullanımı kolay özellikleri sayesinde satış gücünüzü kısa bir zaman içerisinde ayağa kaldırın. Daha yüksek satış verimliliği, daha iyi satış döngüleri, otomatikleştirilebilen satış fırsatlarının yönetimi ve daha fazla satışa yönelik bilgi için tümleşik Microsoft Office yeteneklerinden ve kolay öğrenilebilen arabiriminin avantajlarından yararlanın.

Gerçek zamanlı müşteri bilgisi

Daha azıyla daha fazlasını başarma

Birbiriyle bağlı, işbirliği içerisinde bulunan bir satış ekibi

Eyleme geçirebilecek kurumsal bilgi Müşteri etkileşimleri ve satış fırsatlarının eksiksiz bir resmi

Müşteri Hizmet Üretkenliği ve Verimliliği İçin Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümleri Microsoft

Dynamics CRM müşteri hizmetleri çözümleri ile müşteri hizmetlerinizi stratejik bir güce dönüştürün. Müşterilerinizin tam bir resmine sahip olan temsilcileriniz problemleri hızla çözebilir ve ileri seviye müşteri hizmetleri yazılımlarıyla işlem zamanını kısaltabilir. Süreçleri otomatik hale getirerek masrafları azaltabilir, tüm noktalarda müşteri hizmetlerinin birbiriyle tutarlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş hizmet sunumu

Hizmetlerde ödün vermeden masrafların kontrol altına alınması

Operasyonel verimliliğin artırılması

Daha fazla personel verimliliği ile müşterilere daha verimli hizmet sunumu

Entegre etkileşim ve bilgi Yönetimi ile değer sunumu